Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 23.10.2019, 19:14

Херсонський навчально - виховний комплекс № 7

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Оприлюднення публічної інформації

ХЕРСОНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС

«ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД – ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І СТУПЕНЯ - ГІМНАЗІЯ» № 7 ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

 

Н А К А З

 

від 27.08.2019 року № 120

 

Про вжиття заходів щодо оприлюднення

публічної інформації у формі відкритих даних

 

На виконання вимог законів України «Про освіту», «Про доступ до публічної інформації», «Про відкритість використання публічних коштів», та постанов Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», Деякі питання оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних» від 30.11.2016 №867, наказу №150-Т від 21.08.2019 «Про вжиття заходів керівниками закладів освіти щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних»,

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. ПРИЗНАЧИТИ відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації у форматі відкритих даних щодо фінансової звітності та інших видів наборів даних, передбачених чинним законодавством за оприлюднення та регулярне оновлення на власному сайті комплексу та Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua), а саме:

 

 • Виконуючу обов’язки головного бухгалтера КУЧЕВОВСЬКУ Ірину Ярославівну.
 • Заступника директора з навчально-виховної роботи (шкільний підрозділ) КУРЧЕНКО Валентину Михайлівну;
 • Заступника директора з навчально-виховної роботи (дошкільний підрозділ) ОРЛІЧЕНКО Наталію Вікторівну

 

 1. ЗАТВЕРДИТИ перелік видів набору даних та розподіл їх за відповідальними особами з питань доступу до публічної інформації згідно переліку, що додається.
 2. Відповідальним особам :
  1. ЗАБЕЗПЕЧИТИ оприлюднення наборів даних передбачених Законом України «Про відкритість використання публічних коштів» не пізніше 35 днів після закінчення звітного кварталу або після внесення змін та збереження в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення.
  2. ЗАБЕЗПЕЧИТИ оприлюднення нового набору даних відповідно до вимог Положення «Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №835 протягом 10 календарних днів.
 3. Директору Поперечнюк І.В.:

4.1. ЗАТВЕРДИТИ до 01.09.2019 року посадові інструкції відповідальних осіб з питань доступу до публічної інформації у новій редакції.

4.2. НАДАТИ до 01.09.2019 року інформацію до управління освіти про хід виконання наказу управляння освіти №150-Т від 21.08.2019 року «Про вжиття заходів керівниками закладів освіти щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних»

 1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою

 

 

З наказом ознайомлені :

Ірина КУЧЕРОВСЬКА ___________________

Валентина КУРЧЕНКО ___________________

Наталія ОРЛІЧЕНКО ___________________

 

 

 

 

 

 

Директор Інна ПОПЕРЕЧНЮК

 

Друзі сайту
Форма входу

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz