Головна | Реєстрація | Вхід | RSSMonday, 27.06.2022, 20:15

Херсонський навчально - виховний комплекс № 7

Меню сайту

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Останнє засідання

Вдосконалення педагогічної майстерності учителів 

   З 26 січня по 30 січня у Херсонському навчально-виховному комплексі №7 пройшов тиждень педагогічної майстерності учителів початкових класів.

   Протягом тижня учителями початкових класів були проведені відкриті уроки з української мови та читання, які ґрунтувалися на принципах особистісно-зорієнтованого навчання, гуманного ставлення до особистості та її творчого розвитку.

    Під час відкритих уроків учителі проявили високий рівень знання методики, креативності у підходах до вибору методів та прийомів навчання, намагалися якнайповніше розкрити індивідуальність кожної дитини, створювали ситуації успіху незалежно від рівня їх потенційних можливостей, що забезпечувало психологічний комфорт, закріплювало позитивне ставлення до школи й навчання, сприяло розвитку особистісних рис. 

   Одночасно з використанням традиційних методів, таких як читання, пояснення, опитування, педагоги активно використовували інтерактивні методи: творчі завдання, роботу в малих групах, навчальні ігри, прийоми рефлексивної діяльності, проблемне навчання, пошукові методи, диференційоване різнорівневе навчання.
Усі уроки супроводжувалися використанням інформаційно-комунікаційних технологій,  що зробили процес навчання більш цікавим, різноманітним та інтенсивним

.

Друзі сайту
Форма входу

Copyright MyCorp © 2022
Free website builderuCoz