Головна | Реєстрація | Вхід | RSSMonday, 27.06.2022, 20:45

Херсонський навчально - виховний комплекс № 7

Меню сайту

Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Останнє засідання

«Вернісаж педагогічних ідей»

“Єдина можливість навчити дитину жити в існуючих умовах – це створити їй умови для повного оволодіння своїми власними здібностями”.

                              

                                                                                                                                           Джон  Дьюі

 

         В Херсонському навчально-виховному комплексі № 7 відбулося методичне об’єднання вихователів дошкільного підрозділу «Соціалізація дошкільників в сучасному освітньому просторі». На засіданні були присутні вихователі всіх вікових груп та практичний психолог комплексу.

         Метою засідання було підвищення рівня професійної компетентності педагогів, розширення знань про методи, прийоми, форми роботи щодо соціального розвитку дітей.

         На початку засідання всі присутні педагоги переглянули мультфільм «На планеті інопланетян», який дав змогу зрозуміти кожному, яке велике значення має соціалізація у дошкільному віці.

         Керівник методичного об’єднання Ібайдуллаєва І.М. розповіла про процес соціалізації, яке його значення в житті дитини, що є основою для цього процесу; за допомогою яких механізмів відбувається цей процес.

         Цікаво та продуктивно пройшов практичний показ дидактичного матеріалу, який оптимально забезпечує соціальний розвиток дітей.

         Так, вихователями були представлені дидактичні посібники: «Кольоровий півник-співунець», «Розвиваючий модуль», «Потяг цікавих завдань», «Золота рибка», «Скринька добрих справ», «Чарівні чобітки», «Емоції та почуття», «Школа мудрої сови», «Розвивальні прищепки» та ін.

         Завершилася робота методичного об’єднання «Калейдоскопом думок» та обговоренням рекомендацій. 

Друзі сайту
Форма входу

Copyright MyCorp © 2022
Free website builderuCoz