Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 20.06.2024, 19:41

Херсонський навчально - виховний комплекс № 7

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Центр гуманної педагогіки

 

«Кожна дитина повинна бути щасливою»

          Ці слова О. В. Сухомлинського стали лейтмотивом семінару–практикуму « Розвиток життєвої компетентності особистості в освітньому просторі сучасного закладу», який відбувся 21 вересня на базі Херсонського навчально-виховного комплексу № 7. 
        Директор закладу Поперечнюк І.В. радо привітала присутніх І Всеукраїнської науково - практичної конференції «Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій: виховний, психологічний, інклюзивний виміри» та розповіла гостям про структуру закладу, його традиції, комфортні умови , в яких здобувають освіту вихованці комплексу, участь у Всеукраїнських експериментах « На крилах успіху» та «Технології особистісно зорієнтованого навчання у класах загальноосвітніх шкіл та групах дошкільних закладів зі змішаним фінансуванням, утворених за бажанням громади». Інна Вікторівна повідомила, що на базі комплексу створено Обласний ресурсний центр з Гуманної педагогіки та Херсонський Координаційно - тренінговий центр оп « На крилах успіху». 
На семінарі були присутні: Л. О. Семеновська – доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Полтавського національного педагогічного університету ім. Короленка, А. В. Ткаченко - доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогічної майстерності та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету ім. В. Г. Короленка., І. О. Січко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри початкової освіти Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, О.С. Соколовська – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Миколаївського національного університету ім. В. О. Сухомлинського, Гончар Н. – кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно - педагогічної академії, К.В. Волик – методист методичного кабінету при управлінні освіти, національний тренер НУШ, В. В. Примакова – професор, завідувач кафедри теорії та методики виховання, психології та інклюзивної освіти КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», директори закладів освіти України. 
    Гості були запрошені доторкнутися до особистості Вихованця і Учителя. Вони побували на « Толоці» у 1 класі, де класний керівник Кирпиченко О.Є. з вихованцями спланувала роботу початку дня і діти подарували сонячну енергію своїх долоньок присутнім. У другому класі учитель Піддубна Н.С. з дітьми виконували логічні вправи зі словами та реченнями і формували навички здорового способу життя.             Гості із задоволенням виконували вправи з нейробіки. У світ досліджень і дива занурилися разом із вчителем Чепель І.В. діти 3 класу і розповіли про незвичайні властивості води. Приємним сюрпризом для всіх було зарядження води побажаннями дітей. Заряджену водичку запропонували випити всім присутнім. Вихованці 4 класу і їх класний керівник Тонконог Т.В. доторкнулися до краси українських національних оберегів, склали тексти-описи про квітку з українського віночка. Кожна дитина свій оберіг - квітку із побажаннями подарувала гостям. 
Діти комплексу творчі у всьому. У музичному привітанні «Всім серцем любіть Україну свою» вони довели, що є патріотами нашої країни, рідного міста.
Психолог Зозуля О.А. провела психологічний тренінг « Приховані ресурси для розвитку особистого зростання» з ментальними картками.
       Заступник директора Коча І.А. запропонувала майстер-клас « Майстерня добра» на якому гості проявили творчість по виготовленню листівок до свята освітян.
По завершені заходу відбувся круглий стіл, де присутні обмінялися думками та побажаннями.
           Взагалі упродовж семінару панувала атмосфера доброзичливості, щирості, відвертості, щастя. Дякуємо за отриманий позитив усім учасникам !

   8 лютого 2018 року Херсонський навчально-виховний комплекс №7, на базі якого працює обласний ресурсний центр гуманної педагогіки, зустрічав гостей з закладів дошкільної освіти області, що увійшли до всеукраїнського експерименту з гуманної педагогіки. Педагоги комплексу Михайлова К.А., Ібайдуллаєва І.М., Абдурашитова Д.В., Зозуля О.А. вразили гостей високою професійною майстерністю, умінням створити атмосферу радості, захоплення, здивування, добра і теплоти, затишку і любові. Пишаюся своїм колективом, який знаходиться у постійному професійному пошуці, особистісному зростанні, бажанні щодня нести свою любов дітям, які є сенсом нашого педагогічного життя. Щиро дякую колегам із Херсонської академії неперервної освіти Комінарець Т.В., Киричук Т.В., Туркот Т. І., які просувають ідеї гуманної педагогіки, надихають нас на подальший творчий пошук, підтримують нас та не шкодують теплих слів в оцінці нашої роботи та захоплення від наших вілвертих, безпосередніх, талановитих и добрих діточок. Дякую нашим гостям, які поділилися своїм цікавим досвідом. Впевнена, що все це буде на користь ДИТИНІ!

         

 

 

Друзі сайту
Форма входу

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz