Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 20.06.2024, 20:03

Херсонський навчально - виховний комплекс № 7

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Гурток «Кольорові долоньки»

        Працюючи з дошкільнятами, завжди треба пам’ятати, що все велике починається з малого. Тому потрібно якомога раніше розпочинати розвивати у дітей логічне та абстрактне мислення, фантазію, спостережливість та увагу, формувати художньо-творчі навички. Дошкільникам треба навчитися бачити красу, відчувати її, реагувати на красиве емоціями і почуттями.

          На заняттях гуртка "Кольорові дольньки" у Херсонському навчально-виховному комплексі №7 малеча групи "Сонечко" навчається використовувати колір, форму, лінії, різні матеріали (фарби, природний матеріал, папір, картон) та нетрадиційні техніки (штампування, малювання пальчиком, долоньками, крапками, малювання кольоровим піском, обривання об’ємної аплікації, та ін.)

        Якщо вам подобається, коли очі ваших дітей блищать від захоплення на заняттях, якщо ви хочете щоб кожне заняття було святом, якщо ви хочете сміятися, дивуватися і спілкуватися з розумними, творчо думаючими дітьми - потрібно більше з ними спостерігати, малювати, імпровізувати використовуючи різні нетрадиційні техніки, що розвивають у дітей дрібну моторику рук, логічне мислення, фантазію, спостережливість, увагу і впевненість у собі.

 

 

 

Друзі сайту
Форма входу

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz