Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 20.06.2024, 21:39

Херсонський навчально - виховний комплекс № 7

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Реєстрація дітей до дошкільного підрозділу

Шановні батьки!

Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина виховалася  в дошкільному закладі (далі - ДНЗ) міста, пропонуємо Вам ознайомитися з Правилами електронної реєстрації дітей до дошкільних навчальних закладів міста, інформацією про дошкільні навчальні заклади та Положенням про загальну міську електронну реєстрацію дітей до дошкільних навчальних закладів.

Правила електронної реєстрації дітей до комплексу

Крок 1.Вибір садочк
Перш за все, батьки повинні визначитись з номером дитсадка, куди вони хотіли би записати свою дитину. 
Для цього необхідно зайти на  сайт управління освіти Херсонської міської ради  ( рубрика „ Навчальні заклади ”, розділ „ Дошкільні навчальні заклади” підрозділ - «Адреси дошкільних закладів» http://www.gorono.ftl.kherson.ua/index.php?option=com_content&view=category&id=54&Itemid=642 ) і  ознайомитись зі списком комунальних дитсадків міста та системою дошкільної освіти, Завітати на сайт садочку і переглянути детальну інформацію про заклади та коли і як відбувається набір дітей у групи. 
Знайдіть на сайті садочку або управління освіти  розділ „ Реєстрація  до дошкільного навчального закладу ”  (http://www.kingad-reg.ftl.kherson.ua).
Перегляньте стан черги у вибраному Вами дошкільному навчальному закладі. Зважте шанс на зарахування Вашої дитини до вибраного закладу. У разі необхідності перегляньте черги в інших близько розміщених садочках і виберіть той, до якого ви будете реєструвати свою дитину. 

 

Крок 2 . Реєстрація дитини до електронної черги:
Якщо Ви обрали тип та місце знаходження закладу для Вашої дитини, заповніть реєстраційну форму – заяву (при цьому в електронній заявці необхідно заповнити усі поля, які пропонуються, дані, занесені до форми, доступні лише для вас та завідуючої садочком) вибравши відповідну вікову групу. 
 Пам’ятайте ! Заяву на зарахування дитини до електронної  черги можна подати лише до одного ДНЗ. 
 Заповнюйте у заяві пільгу лише при її наявності в момент  реєстрації відповідно до документів про зазначену пільгу, які слід буде надати в садочок при зарахуванні. У разі навмисно внесених некоректних даних до заяви та внесеної некоректно пільги, яка не підтверджується  відповідними документами у період реєстрації, Ви втратите право на зарахування дитини та вимушені будете реєструватися знову у чергу згідно з поточною датою, під час якої виявлено  невідповідність підтверджуючих документів до заяви. 
При успішній реєстрації Вашій заявці буде встановлено статус «Зареєстровано в черзі під №.. ».  Дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних підстав.
 Перегляньте одразу стан черги та перевірте, під яким номером зареєстрована дитина у  вибраному Вами дошкільному навчальному закладі. У черзі  видно кількість дітей, які зареєструвалися  раніше Вас. 
При реєстрації  Вам приходить відповідний лист на електронну пошту, вказану у формі реєстрації.
Систематично відслідковуйте повідомлення, які надходять на Вашу електронну адресу про зміну статусу щодо зарахування дитини до дитячого садочку та стан черги.

Крок 3. Підготовка до зарахування дитини  у групу 
 Електронна реєстрація до ДНЗ дає можливість на її зарахування у відповідності до черги та наявності вільних місць у обраному дитячому садочку.
Наявність в електронній черзі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов’язковою умовою для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу
При поданні заявки на зарахування дитини до ДНЗ, Вам присвоюється індивідуальний  пін код  ( його слід собі записати, щоб не забути).
 При наявності вільного місця у закладі завідувач ДНЗ присвоює новий статус дитини у черзі «До зарахування» (на  Вашу електронну поштову скриньку надійде  повідомлення  про новий статус дитини у черзі «До зарахування» або Вас повідомить завідувач  у телефонному режимі). 
 Упродовж 20 днів  з дати отримання заявником повідомлення «До зарахування» при наявності вільного місця  керівник навчального закладу здійснює зарахування зареєстрованих дітей при  отриманні від заявника відповідних документів.
При отриманні повідомлення «До зарахування» дитини до дитячого садочку, Вам необхідно упродовж 20 днів здійснити процедуру оформлення дитини до садочку згідно з чинним законодавством та з’явитися з дитиною і відповідними документами до ДНЗ (див. Інструкцію для батьків «Документи, які необхідно надати під час оформлення дитини  до дошкільних навчальних закладів відповідно до обраного типу закладу»). При собі необхідно мати усі необхідні документи,  свідоцтво про народження дитини та документ, що підтверджує пільгу у разі її наявності (оригінали та копії).
У разі неможливості оформити дитину до дитячого садочку у визначений термін  (перебування у іншій місцевості, хвороба тощо) обов’язково повідомте про це керівника закладу у телефонному режимі та вкажіть конкретну дату, коли Ви реально зможете  з’явитися до ДНЗ для зарахування дитини. Якщо ви не з’явилися у визначені терміни,  Ваша черга автоматично скасовується.
За батьками залишається право самостійно виключити дитину з електронної черги,  увівши отриманий під час  реєстрації лише Вам відомий пін код (  його  слід  записати аби  не забути).  
Після виключення з черги дитину можливо зареєструвати до іншого садочку. 
У випадку виявлення навмисно внесених некоректних даних для подання заявок у різні ДНЗ, такі заявки можуть бути повністю вилучені.

Крок 4 Процедура зарахування:
Зарахування дитини до ДНЗ здійснюється виключно завідувачем ДНЗ при наявності вільних місць. Формування груп у ДНЗ здійснюється виключно з переліку дітей, внесених до електронної  черги.
Заявки, подані на зарахування, розглядаються завідувачем ДНЗ у період з червня по 15 серпня поточного року, а при доборі на вивільненні місця –  упродовж року. Завідувач розглядає заявки у порядку їх реєстраційних номерів у черзі.
При поданні заявки їй присвоюється реєстраційний номер черги відносно групи, у яку подана заявка на зарахування, Реєстраційні номери заявок присвоюються відповідно до дати подання заявок автоматично програмою.
 Стан заявки передбачає такі статуси: « Зареєстровано в черзі» - присвоюється автоматично всім поданим заявкам.
Статус  «До зарахування»  присвоюється завідувачем, якщо дитина попадає у список формування груп даного ДНЗ  на новий навчальний рік або при доборі упродовж року у разі появи вільних місць.
Батьки , які не отримали  статус  « До зарахування» дитини через  відсутність місць, можуть залишити її у черзі до появи вільного місця. У цьому разі дитина буде  автоматично перенесена в чергу на наступний рік. За батьками залишається  право,  видаливши дитину із черги даного садочку,  зареєструвати її до іншого ДНЗ. При цьому дата реєстрації заявки буде змінена на поточну дату подання.
 Завідувачі ДНЗ зобов’язані внести до електронної бази даних списки дітей, які перебували на черзі для влаштування у дошкільні навчальні заклади  до 07.05.2015 року  згідно з даними Журналів реєстрації дітей у дошкільні навчальні заклади. 

Батьки самостійно здійснюють електронну реєстрацію, яка передбачає заповнення Реєстраційної форми (заяви) до черги в комплекс в електронному вигляді.
 Зарахування дитини до комплекасу  здійснюється у присутності батьків з дитиною на підставі документів, визначених чинним законодавством ( див. Інструкцію для батьків «Документи, які необхідно надати під час оформлення дитини до дошкільних навчальних закладів ». При собі необхідно мати свідоцтво про народження та документ, що підтверджує пільгу (оригінали та копії).

Друзі сайту
Форма входу

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz